Bishop's original

Aditíva do benzínu, nafty a oleja Bishop’s Original

bishopsAditíva do benzínu, nafty a oleja BISHOP’S ORIGINAL TM – Eshop_buttonjednoduché, dlhodobé a preventívne riešenie pre všetky automobily! Navyše šetrí čas, nervy a peniaze! Sú to unikátne prostriedky, znižujúce výrazným spôsobom trenie a opotrebovanie povrchov kovov. Chránia pred rozkladom olejov a následným vznikom agresívnych zlúčenín, opotrebovaním, výrazne znižujú vnútorné trenie motorov až o 60%, následne prehrievanie, spotrebu oleja, spotrebu paliva a koróziu. Zvyšujú kompresiu, životnosť motorov až o vyše 100%, zlepšujú studené štarty, celkový výkon, znižujú emisie škodlivín, hlučnosť, odstraňujú rezonancie a rôzne pazvuky.

HLAVNÉ VÝHODY:

    • vyrobené na báze permanentne difundujúcich uhľovodíkov bez použitia cudzorodých látok ako sú MoS2, PTFE (teflón), chlór, fluor, bór, zinok alebo oxidy kremíka. 
    • Molekuly Bishop’s Original vytvárajú polárne väzby s kovovým povrchom, pevne sa naň viažu v mikrónovej ochrannej vrstve, ktorá zároveň viaže na seba olej. Menia tak pôvodné trenie KOV-OLEJ-KOV na trenie OLEJ-OLEJ!
    • Nespôsobujú zanášanie, nemenia rozmery súčiastok ani neovplyvňujú prietok oleja filtrami a kanálikmi.
    • Prísady sú vytvorené špeciálne pre benzínové, dieslové, dvojtaktové, záhradné, letecké a lodné motory, cez preplachovací olej, uvoľňovač piestnych krúžkov a aditív na ošetrenie hláv valcov po automatické a mechanické prevodovky, rozvodovky, diferenciály, 4×4, hydraulické oleje, plastické mazivá (do 1315 °C ) až po aditíva do palív – benzín, nafta, bionafta, antioxidanty a likvidátory zápachu…

bishops1bishops2