Oprava a tesnenie ciest a chodníkov

Oprava a tesnenie ciest a chodníkov

Potrebujete opraviť cestu alebo chodník? Moderné technológie umožňujú trvácne, rýchle a spoľahlivé opravy prasklín, výtlkov a dier v asfaltových povrchoch ciest.

Zabezpečíte nimi spoľahlivé vodotesné spojenie pri výstavbe nových komunikácií aj pri údržbe existujúcich povrchov.

Rýchle a efektívne opravy prinášajú tzv. tesniace pásky, ktoré zabezpečujú dlhodobú ochranu povrchov a zvyšujú kvalitu dopravnej infraštruktúry. V našej ponuke nájdete dilatačno-tesniace bitúménové pásky DUNAFLEX.

Oprava flexibilnými tesniacimi materiálmi

Pri opravách ciest a chodníkov sú tesniace materiály navrhnuté tak, aby sa dali aplikovať v teplých aj studených technologických postupoch. To zaručuje stály, vodotesný spoj a efektívne opravy trhlín v liatych a valcovaných asfaltových povrchoch.

Jednostranná samolepiaca úprava zjednodušuje a zrýchľuje aplikáciu na existujúce povrchy a hrany. Zavalcovaním horúceho asfaltu sa nielen natavuje páska, ale aj vytvára pružné predpätie, čo zvyšuje trvácnosť a odolnosť spojov.

Využite všetky ich benefity

  • Rýchlosť a jednoduchosť aplikácie: aj bez potreby náročných technologických postupov. Stačí povrch očistiť a pásku nalepiť, čo umožňuje rýchle opravy bez potreby uzatvárania ciest.
  • Spoľahlivé zabezpečenie vodotesnosti: zabraňujú prenikaniu vody do prasklín a spojov, čím predchádzajú vzniku ďalších škôd a zvyšujú odolnosť ciest voči poveternostným vplyvom.
  • Flexibilita: sú vhodné na použitie pri rôznych teplotách a poveternostných podmienkach.
  • Dlhodobá ochrana: Kvalitné tesniace riešenia poskytujú dlhodobú ochranu pred mechanickým poškodením a chemickými vplyvmi, čo predlžuje životnosť cestných povrchov a znižuje frekvenciu a náklady na ich údržbu.

Ste pripravení na efektívnu opravu poškodenej cesty a chodníka?

Kontaktujte nás

Zavolajte nám na t.č. +421 903 412 820 alebo nám napíšte cez kontaktný formulár nižšie. Radi vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku na mieru.