NEOTEX – izolácie

Spoločnosť NEOTEX® SA bola založená v roku 1959 v Grécku a dnes je jedným z popredných výrobcov tekutých hydroizolácií.

(Polyurea, PU, ​​hybrid, cementový a ďalšie), živicové podlahy (epoxid, polyurea, polymér, na báze polyuretanu = PU). ), riešenia na úsporu energie.

Po celé tieto roky je súčaťou stratégie spoločnosti, odlíšiť sa nielen kvalitou, ale aj inováciami a technickou podporou. Vďaka týmto pilierom štruktúry spoločnosti má NEOTEX® v súčasnosti dlhodobé vzťahy so svojimi partnermi a neustále rozširuje svoju prítomnosť na rôznych trhoch v Európe, Afrike, Ázii, Amerike.

NEOTEX® bol certifikovaný TÜV CERT s DIN EN ISO 9001: 2015 pre aplikáciu manažérskeho systému v súlade s vyššie uvedenou normou pre výskum a vývoj, výrobu, predaj (vrátane vývozu), distribúciu a technickú podporu špecializovaných stavebných materiálov. Všetky produkty sú CE certifikované.

Predchádzajúce a súčasné skúsenosti, inovácie, špecializácia spolu s dobre vypracovaným a starostlivo vykonaným plánom rozvoja umožňujú spoločnosti NEOTEX® hľadieť do budúcnosti s optimizmom a každý rok zavádzať nové technológie a produkty špičkovej kvality do svojich odborností, udržať prvotný cieľ: spokojnosť zákazníka.

Vybrané produkty portfólia spoločnosti:

Strecha

neoroof neotex neoproof
Hybridný vodeodolný náter s UV ochranou a termoizolačnými vlastnosťami (tekutá guma). Vodeodolný polyuretánový náter na strechy s extrémnou mechanickou odolnosťou. Hybridný vodeodolný náter s UV ochranou v terakotovej farbe (tekutá guma).
Extrémne odolná strešná izolácia s dlhou životnosťou, UV ochranou a termoizlačnými vlastnosťami.

Steny a pivnice

nater proti vlhkosti vodoodpudivy nater Antikondenzacny nater
Náter na zabránenie prenikaniu vlhkosti z muriva do interiéru. Ideálny pre pivnice a vlhké miestnosti. Hydrofóbny náter s tepelnoizolačným účinkom. Antikondenzačný náter proti tvorbe plesní a množeniu baktérií
Umývateľný, cementový kryštalický materiál vhodný na
izoláciu a hydroizoláciu betónu.
Neoproof 360W – protiradónový hydroizolačný náter pre základy a múry Silatex Reflect – termoreflexný fasádny náter

Podlahy a garáže

tekuta podlaha tekuta dlazba
Epoxidový náter pre rýchle zhotovenie podlahy garáže, obchodu, haly,… Epoxidový náter pre zhotovenie podlahovej krytiny. Transparentný náter (tekuté sklo). UV odolný. Nežĺtne ani po rokoch. Ideálny na dlažbu.
Finálny náter pre rýchle zhotovenie podlahy garáže, obchodu, haly,… Základný náter pre zhotovenie podlahovej krytiny, vhodný pod Neodur Fast Track. Epoxol Floor S – Dvojzložkový epoxidový systém bez obsahu rozpúšťadiel na vytváranie samonivelačných podláh.
Alifatický polyuretánový náter s lesklým vzhľadom na vonkajšie podlahy.

Bazény a nádrže

tekuta guma na bazeny zakladny nater na bazeny
Vysoko odolná a trvácna povrchová úprava bazénov. Dvojzložková tekutá guma na podlahy, bazény, nádrže,… Základný náter pre maximalizovanie vlastností Neopox Pool.
protismykova prisada izolacia nardzi
Protišmyková prísada pre systémy povrchovej ochrany podláh a bazénov. Tekutá izolácia nádrží.

Terasy a balkóny

tekuta dlazba
Transparentný náter (tekuté sklo). UV odolný. Nežĺtne ani po rokoch. Ideálny na dlažbu. Aktivátor adhézie pre Neodur FT Clear. Epoxidový náter pre zhotovenie podlahovej krytiny.

Penetráčné nátery a ochrana pred koróziou

 
Penetračný náter s extrémnou adhéziou k neporéznym povrchom – nerez, hliník, galvanizovaná oceľ, sklo,… Penetračný náter pre betónové povrchy, múry, sádrokartón,… Penetračný náter, špeciálne vyvynutý pre asfaltové pásy, krytiny a membrány.
neodur metalforce
Základný náter pre povrchy, ktoré majú byť pokryté epoxidovými farbami. Penetračný náter pre Neoroof a Neoroof Nordic Stabilizátor korózie a odhrdzovač – Neodur Metalforce
Penetračný náter pre zvýšenie adhézie Neodur Varnish a Neodur Varnish MAT

Textílie, tmely a rozpúšťadlá

tmel - živica
Netkaná textília z polyesteru 100g/m2. Tekutý živičný tmel (lepidlo). Akrylový tmel.
Neotex PU Joint
Rozpúšťadlo pre epoxidové systémy. Rýchloschnúci opravný tmel. Neotex PU Joint – polyuretánová elastomérický vysoko kvalitný tmel