NEOTEX – izolácie

SPOLOČNOSŤ NEOTEX

NEOTEX® SA bola založená v roku 1959 v Grécku a dnes je jedným z popredných výrobcov tekutých hydroizolácií.

(Polyurea, PU, ​​hybrid, cementový a ďalšie), živicové podlahy (epoxid, polymočovina, polymér, na báze PU). ), riešenia na úsporu energie.

Po celé tieto roky je súčaťou stratégie spoločnosti, odlíšiť sa nielen kvalitou, ale aj inováciami a technickou podporou. Vďaka týmto pilierom štruktúry spoločnosti má NEOTEX® v súčasnosti dlhodobé vzťahy so svojimi partnermi a neustále rozširuje svoju prítomnosť na rôznych trhoch v Európe, Afrike, Ázii, Amerike.

NEOTEX® bol certifikovaný TÜV CERT s DIN EN ISO 9001: 2015 pre aplikáciu manažérskeho systému v súlade s vyššie uvedenou normou pre výskum a vývoj, výrobu, predaj (vrátane vývozu), distribúciu a technickú podporu špecializovaných stavebných materiálov. Všetky produkty sú CE certifikované.

Predchádzajúce a súčasné skúsenosti, inovácie, špecializácia spolu s dobre vypracovaným a starostlivo vykonaným plánom rozvoja umožňujú spoločnosti NEOTEX® hľadieť do budúcnosti s optimizmom a každý rok zavádzať nové technológie a produkty špičkovej kvality do svojich odborností, udržať prvotný cieľ: spokojnosť zákazníka.

Vybrané produkty portfólia spoločnosti:

Strecha

neoroofneotex neoproof
Hybridný vodeodolný náter s UV ochranou a termoizolačnými vlastnosťami (tekutá guma).Vodeodolný polyuretánový náter na strechy s extrémnou mechanickou odolnosťou.Hybridný vodeodolný náter s UV ochranou v terakotovej farbe (tekutá guma).

Steny a pivnice

nater proti vlhkostivodoodpudivy nater
Náter na zabránenie prenikaniu vlhkosti z muriva do interiéru. Ideálny pre pivnice a vlhké miestnosti.Hydrofóbny náter s tepelnoizolačným účinkom.

Podlahy a garáže

Finálny náter pre rýchle zhotovenie podlahy garáže, obchodu, haly,…Základný náter pre zhotovenie podlahovej krytiny, vhodný pod Neodur Fast TrackDvojzložková tekutá guma na podlahy, bazény, nádrže,…

Bazény a nádrže

tekuta guma na bazenyzakladny nater na bazeny
Vysoko odolná a trvácna povrchová úprava bazénov.Dvojzložková tekutá guma na podlahy, bazény, nádrže,…Základný náter pre maximalizovanie vlastností Neopox Pool.
protismykova prisadaizolacia nardzi
Protišmyková prísada pre systémy povrchovej ochrany podláh a bazénovTekutá izolácia nádrží.

Terasy a balkóny

tekuta dlazba
Transparentný náter (tekuté sklo). UV odolný. Nežĺtne ani po rokoch. Ideálny na dlažbu.Aktivátor adhézie pre Neodur FT Clear.

Penetráčné nátery

 
Penetračný náter s extrémnou adhéziou k neporéznym povrchom – nerez, hliník, galvanizovaná oceľ, sklo,…Penetračný náter pre betónové povrchy, múry, sádrokartón,…Penetračný náter, špeciálne vyvynutý pre asfaltové pásy, krytiny a membrány.
Základný náter pre povrchy, ktoré majú byť pokryté epoxidovými farbami.Penetračný náter pre Neoroof a Neoroof Nordic

Textílie, tmely a rozpúšťadlá

tmel - živica
Netkaná textília z polyesteru 100g/m2Tekutý živičný tmel (lepidlo)Akrylový tmel
Rozpúšťadlo pre epoxidové systémyRýchloschnúci opravný tmel